KONST / Litografier / Litografi 13222328
nr 1322 2328
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Litografi, Signerad, numrerad 3/6, oramat löst blad. Bladets mått: 51x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
onsdag 29 april 2020
kl 04:27:10
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn